Начало контракта: 29.10.2020

Место работы - Güllesheim.
Заработная плата 1200 - 1400 евро

Ищем опекунку с высоким уровнем немецкого языка

В опеке нуждается одинокая женщина 80 лет, 38 кг.,   165 см.   У   нее   начальная      стадия деменции  из-за  которой  есть  ограничения  в ориентации  во  времени  и  месте, старческая слабость, гипертония и частичное недержание мочи  (носит вкладки).  Необходимо  помогать, при   вставании   с  кровати  и   вхождении  по лестнице,  небольшая  помощь  в  одевании  и мытье. Ночью  спит спокойно.  Женщина очень забавна,  любит  гулять  на   свежем   воздухе.
Проживает  в своем доме  в деревне, 10 минут до магазина.

Нужно готовить, убирать, стирать и гладить.
Для опекунки своя комната и интернет.

Начало контракта: 17.11.2020

Место работы Kirchen  
Заработная плата 1200 - 1400 евро
                                                      

Ищем опекуна с высоким уровнем немецкого языка

Мужчина проживающий с женой (жена не нуждается в опеке) 65 лет. 75 кг. 169 см. У него сахарный диабет, начало деменции, старческая слабость, правосторонний инсульт, недержание мочи, частичное недержание кала. Стоит катетер для мочи. Аллергия на орехи. Медсестра приходит два раза в неделю. Из-за деменции ограниченна ориентация во времени и месте. Помощь в перемещении по лестнице. Помощь при вставании. Мужчина общителен.

​Проживает в маленьком городке 10 мин до магазина.

Нужно готовить, убирать, стирать и гладить.
Для опекуна своя комната и интернет

Початок контракту: 05.11.2020
Місце роботи - 22159 Hamburg
Заробітна плата від 1200-1500 євро

Вакансія для опікунки з високим рівнем німецької

Самотня  жінка  96 років  47 кг.,  157 см.  У неї старче ослаблення та  серцева  недостатність. Хороша  орієнтація  в часі, особах та місці, все розуміє.  У  жінки  легкі  проблеми  з  рухом, ходить  за допомогою роллатора. Нетримання немає. Потрібно допомагати ходити по сходах, вдягатись та  підтримувати гігієну. Вночі спить спокійно.  Жінка  любить  читати,  дивитись фільми  та  грати  на  фортепіано.
Потрібно        допомагати        вдягатись       та підтримувати  гігієну.  Вночі   спить   спокійно.
10  хвилин  до  магазину.

Треба  прибирати,  готувати,  робити  покупки, прати та прасувати речі.
Умови  проживання   -   особиста  кімната  та інтернет.

ЩзшулфNohcsVYw.jpeg

Початок контракту: якнайшвидше
Місце роботи - 97340 Marktbreit
Заробітна плата від 1000-1200 євро

Шукаємо опікунку з середнім рівнем німецької мови 

Чоловік 94 роки, 65 кг., 160 см. У нього старче ослаблення, нетримання сечі (носить памперси) та початкова стадія деменції, через яку має проблеми з орієнтацією в часі та особах. Два рази за день приходять медичні працівники для того, щоб приготувати ліки. Чоловік ходить за допомогою роллатора, самостійно встає з ліжка та ходить по сходах. Потрібно допомагати вдягатись та підтримувати гігієну. Вночі спить спокійно. Проживає з дружиною яка не потребує опіки у власному будинку в невеличкому місті. 10 хвилин до магазину.

Треба прибирати, готувати, робити покупки, прати та прасувати речі. Умови проживання - особиста кімната та інтернет.

Початок контракту: 01.12.2020
Місце роботи - 51067 Köln
Заробітна плата від 1000-1300 євро

Вакансія з середнім або добрим рівнем німецької мови

Жінка 89 років 50 кг., 160 см. Вдова. У неї початкова стадія деменції, старче ослаблення, депресія та алергія на горіхи. Два рази за день приходять медсестри. Через деменцію є проблеми з орієнтацією в особах. Жінка ходить за допомогою роллатора, самостійно встає з ліжка та ходить по сходах. Потрібно допомагати мити голову та ноги. Вночі спить спокійно. У жінки сильна воля, вона добродушна та приязна, любить коли їй читають газети. Проживає сама в великому місті в квартирі, 15 хвилин до магазину.
Треба прибирати, готувати, робити покупки, прати та прасувати речі.
Умови проживання - особиста кімната та інтернет.

Початок контракту: 19.11.2020
Місце роботи - 86738 Deiningen
Заробітна плата від 1000-1200 євро

Вакансія з середнім рівнем німецької мови

Жінка 79 років, 80 кг., 168 см. Рак прямої кишки, стоїть кало стома. Проблем з орієнтацією не має, все розуміє. Пересувається вона за допомогою роллатора. самостійно встає з ліжка. Їй потрібно допомагати вдягатись та підтримувати гігієну. Вночі не прокидається. Жінка дуже мила, розмовна, щедра, всупереч своїй хворобі, дуже позитивно ставитися до життя. Проживає вона в селі у домі, 10 хвилин до магазину.
 

Треба прибирати, готувати, робити покупки, прати та прасувати речі.


Умови проживання - особиста кімната та інтернет.

Початок контракту: 26.11.2020
Місце роботи - 009244 Lichtenau
Заробітна плата від 1000-1200

Вакансія для опікунки з середнім рівнем німецької мови

Жінка 90 років 74кг., 150 см. Вдова. У неї деменція в зв'язку з якою має проблеми з орієнтацією в часі та місці. Нетримання немає, але для безпеки носить вкладки. Жінка ходить за допомогою роллатора, самостійно встає з ліжка, потрібно допомагати при ходінні по сходах. Також потрібно допомагати вдягатись та підтримувати гігієну. Вночі спить спокійно. Проживає сама за містом у власному будинку, 20 хвилин до магазину.
Треба прибирати, готувати, робити покупки, прати та прасувати речі.


Умови проживання - особиста кімната та інтернет.

Начало контракта: 20.11.2020

Место работы Krefeld
Заработная плата 800-900 евро

Ищем опекуна  с низким  уровнем немецкого языка 

Одинокий мужчина 86 лет. 62 кг. 175 см. Сахарный диабет, проблемы со  слухом  (носит слуховой аппарат,  который   нужно  регулярно чистить),    деменция.    Есть    ограничения    в ориентации    по   местности   и    во   времени. Передвигается   он    на   инвалидном   кресле. Нужно помогать  в  пересаживании  с  кровати на  кресло. У мужчины частичное недержание мочи,     носит     памперсы.     Иногда     может просыпаться   ночью.  Нуждается  в  помощи  в переодевании,       мытье.        Проживает       в маленьком    городке    10  мин.   до   магазина.
Нужно готовить, убирать, стир ть и гладить.

Для опекуна своя комната и интернет.

Початок контракту: якнайшвидше
Місце роботи - 58566 Kierspe
Заробітна плата від 900 євро

Вакансія з початковим рівнем німецької мови

Жінка 78 років  56 кг.,  164 см.  Самотня. Після правостороннього   інсульту.   Проблем  з орієнтацією не має, все розуміє. Вона ходить за допомогою роллатора потрібно допомагати вставати з ліжка, ходити по сходах, вдягатись та підтримувати гігієну. На прогулянки їздить на візку. Може прокидатись 1 раз за ніч, щоб скористатись з туалету (треба її супроводжувати). Проживає вона у невеликому місті у власному будинку, 10 хвилин до магазину. 
Треба прибирати, готувати, робити покупки, прати та прасувати речі.
Умови проживання - особиста кімната та інтернет.