Всесвітній день психічного здоров'я

10 жовтня відзначається всесвітній день психічного здоров'я.
 

Це надзвичайно важливий день, щоб задуматись про власне самопочуття та про здоров'я найближчих!Ми підібрали для Вас кілька порад, які допоможуть Вам залишатись в гармонії з собою:


🔸 Спілкування. Знаходьте час і якомога частіше спілкуйтеся з не байдужою до Вас людиною. Особливо це важливо для дітей. У кожної дитини – свій характер, а в кожній родині – свої традиції спілкування. Батькам варто цікавитися успіхами і невдачами дитини, виявляти інтерес до світу її захоплень, уподобань, підвищувати їхню самооцінку.


🔸Необхідно керувати своїми емоціями. Вміння керувати негативними емоціями – важливий чинник психічного здоров’я, показник емоційного інтелекту. Для дітей молодшого шкільного віку притаманні агресія, запальність, вибуховість. Причинами агресії (як фізичної, так і вербальної) може бути страх, перенесена образа, душевна травма, порушення соціальних стосунків дитини й дорослих тощо. Що сильніша агресія – то сильніший страх криється за нею. Учні можуть через дрібниці влаштувати істерику, розплакатись, розізлитись. Важливо навчати кожну дитину долати агресивність, підбирати оптимальний спосіб для вираження негативних емоцій.


🔸 Навчіться і вчіть дітей усміхатися. Необхідно пояснювати їм необхідність позитивно сприймати все, що їх оточує, відбувається в країні, школі, сім’ї, спілкуванні з однолітками, друзями, і менше уваги звертати на негативні прояви, складні ситуації, вияви агресії.


🔸 Життя без позитивних емоцій часто веде до стресів. Батькам бажано зустрічати дитину з усмішкою, теплим словом підвищувати їй настрій, переконувати, що вона для них є важливою й потрібною; схвалювати кожне її зусилля, вірити в її успіх, приймати невдачі.Будьмо уважними один до одного та оберігаймо власне психічне здоров’я!
З повагою, колектив фірми Verkord