Зміцнення іменітету навесні

Безумовно, весна – одна з найбільш очікуваних пір року для більшості з нас. Втім, окрім довгоочікуваної поправи погоди та пробудження природи, цей сезон нерідко супроводжується і неприємності у вигляді застуди, чи інших проблем зі здоров'ям. Тому в весняний період потрібно максимум уваги приділити власному імунітету. Ось кілька наших порад для Вас!
 

Почати зміцнення організму можна з корекції харчування.

🍅 Свіжі огірки, помідори, зелень, а так само інші овочі в відвареному або печеному вигляді сприяють виведенню з організму токсинів. Крім того, там містяться вітаміни і мінерали, необхідні для ефективної роботи імунної системи.
🥕 Гарбуз, морква, апельсини та інші овочі і фрукти помаранчевого і жовтого кольору збагаченні у вітаміни А, Е, С. Вони володіють противірусними і антиоксидантними властивостями.
🍎 Сухофрукти, ягоди і яблука також добре впливають на імунну систему, а також підтримують працю серця і стимулюють роботу нирок.
🥛 Мінеральна вода та соки допомагають звільнити організм від токсинів.
🥜 Горіхи містять багато білка рослинного походження та вітамін Е.
🐟 Бобові, яйця, риба, вівсяна каша містять цинк, який доброчинно впливає на захисні сили організму.

☕️Пийте з ранку зелений чай з імбиром та лимоном. Для смаку можна додати меду. Такий напій не тільки зміцнить ваш імунітет, але також додасть енергії на цілий день.

 

🔘Крім того, варто:

🤸‍♀️Додати більше фізичної активності. 20 хвилинної щоденної зарядки буде цілком достатньо для того, щоб знизити ймовірність захворіти навесні.

🌬Провітрювати дім / квартиру. Науково доведений факт: щоденне провітрювання кімнат знижує ймовірність захворіти на застуду на 20%.

🌞Старайтесь більше часу проводити на сонці. Під впливом сонця в організмі виробляється вітамін D, який необхідний для боротьби з вірусами. Навіть якщо на вулиці мінусова температура, але світить сонце. постарайтесь цим скористатись! Проведіть кілька хвилин на сонячному світлі.