Міст Ракотцбрюке
rakotzbrucke-2769600_1920.jpg

Міст Ракотцбрюке (Rakotzbrücke) - це унікальна споруда, розташована на території красивого королівського дендропарку. Він є основною визначною пам'яткою невеликого саксонського містечка Габленц, в Німеччині, що за 6 кілометрів від кордону з Польщею. У 1844 році Фрідман Герман Рётшке прийняв рішення розбити на березі озера Rakotzsee парк в англійському стилі з гарними мостами, алеями, гротами, і штучними скелями. Для втілення таких незвичайних задумів, базальтові плити завозилися зі Швейцарії та Богемії. Під час будівництва парку виникла потреба спорудити переправу через озеро, саме базальт став основним будівельним матеріалом. Будова мосту завершилась в 1860 році.

👀 Незабаром жителі міста змогли побачити дивовижну переправу - над спокійною гладдю озера височить ідеальний за своєю формою напівкруглої дуги базальтовий міст і коли вода знаходиться на певному рівні, міст і його відбиття створюють вид ідеальної окружності. З якою перспективи не подивитись на міст, ідеальна окружність залишається незмінною. Незабаром почали розходиться чутки та легенди про таємничу переправу, а міст охрестили Чортовим.

✨ За однією з легенд, малоуспішний архітектор підписав угоду з чортом, за якою перший отримає дивовижний міст, а другий - забере душу першої людини, який захоче перейти по кам'яній споруді на інший берег озера. Чорт вселився в людину і допоміг йому в будівництві моста Ракотцбрюке. Коли всі роботи зі спорудження моста були завершені, злий дух залишив тіло архітектора і став чекати своєї плати за контрактом. Архітектор вирішив схитрувати і пустив по мосту Ракотцбрюке собаку. Через це нечисть кинулася в воду і назавжди зникла.

✨ За іншою легендою, той хто під час повного місяця пропливе на човні під мостом, отримає надприродні здібності. При цьому не можна руками торкатися води або дивитися на своє відбиття.

🤓👉 Але ми радимо відкинути усі легенди та побачити дивовижний міст на власні очі!