Найпопулярніші запитання 
Чи ваші послуги платні? Скільки коштує працевлаштування? 

Наші послуги, вакансії та оформлення повністю безкоштовні. Також наша фірма забезпечує Вас транспортом з Польщі до Німеччини і з Німеччини до Польщі. Та надає страхування на весь період праці. 

Який мінімальний час праці на контракті? 

Мінімальний термін працевлаштування в нашій фірмі на даний момент, в часі пандемії, це 2,5 місяці, тобто близько 10 тижнів. Якщо Вас все влаштовує і хочете залишитись довше, ми будемо тільки раді!

По яких документах можна їхати на роботу?

На роботу можна їхати по будь-яких документах, котрі дають Вам право легально перебувати на території Європи, тобто біометричний закордонний паспорт, польська віза, карта побуту або дозвіл на перебування в країнах Європи.

Чи у Вас є вакансії без знання німецької мови? 
Не знаю мови та не маю досвіду. Чи можу у Вас працювати?

Звісно, можна спробувати підібрати для Вас вакансію, але це займе якийсь час. Плюсом також буде готовність до виїзду в будь-який момент на термінові вакансії та знання якоїсь іншої іноземної мови.

Як швидко Ви можете підібрати мені роботу?

Швидкість пошуку роботи зазвичай може зайняти від кількох годин до 2-х тижнів. Але якщо звертається людина без знання німецької мови, то час пошуку роботи може затягнутись на не визначений період.

Від чого залежить заробітна плата та як вона виплачується?

Заробітна плата залежить від досвіду роботи у сфері опіки. Від знань і умінь. Також велике значення має знання німецької мови, звичаїв, традиції. На якийсь час опікунка стає членом родини, часто найкоханішим :)

Опікуючись двома підопічними заробітна плата буде у 
2 рази більша?

Зазвичай на вакансіях індивідуально прораховується заробітна платня на котру впливає стан підопічних, їх хвороби, вага, режим дня, проживання разом з підопічним когось з членів родини.

Що входить в обов'язки опікунки?

1 Опіка згідна з потребами на даному контракті. Двох однакових контрактів не існує, ми цінуємо індивідуальний підхід.
2 Усі домашні обов'язки. Потрібно утримувати помешкання в порядку, також вітається вміння смачно готувати та створювати домашній затишок.

Чи я матиму вихідні дні?

Ви вибираєте професію опікунки, тому згідно з умовою ви матимете 2 - 3 години вільного часу в день або один повноцінний вихідний день в тиждень за домовленістю з родиною. Враховуючи те, що ця робота пов'язана зі здоров'ям ваших підопічних, їх ви не можете зоставити самих без нагляду. Тому свій вільний час треба обов'язково узгоджувати з рідними підопічного.

Якщо трапляється якась непередбачувана ситуація, що робити?

Наші координатори завжди на зв'язку, тому якщо у вас щось трапилось з вами або вашим підопічним, ви маєте поінформувати свого координатора для розв'язання проблеми.