Проводьте час з користю для себе

Всі речі вже перебрані, фільми переглянуті, а вам нудно та хочеться врешті вийти з дому? Пропонуємо чудову альтернативу - онлайн прогулянки по кращих музеях світу, перегляд записів найвідоміших оперних постанов або прослуховування записів симфонічної музики!

 

Staatsoper
Державна опера в кооперації з місцевим радіо-телеканалом RBB запрошує на безкоштовні онлайн-трансляції постановок, в тому числі з актуального сезону. Це відмінна можливість сходити в театр всією сім'єю незалежно від того, де зараз перебувають ваші рідні.
https://www.staatsoper-berlin.de/…/unser-taegliches-video-…/


 

Metropolitan Opera

Найпрестижніший оперний будинок світу також закрив свої двері для відвідувачів на час карантину Але відкрив онлайн записи для всіх любителів опери. Кожен день о 19:30 за Нью-Йорку і в протягом наступних 20 годин доступна запис однієї з постановок Метрополітен.
https://www.metopera.org/user-in…/nightly-met-opera-streams/


 

Віденська опера

Як і Метрополітен, Віденська опера рівно на добу відкриває доступ до однієї новій постановки. Початок трансляції о 7 вечора.
https://www.staatsoperlive.com/live


 

Берлінська філармонія

Берлінська філармонія відкрила доступ до своєї медіатеки. Скористайтеся кодом "BERLINPHIL" на сайті медіатеки і щовечора протягом наступних 30 днів після реєстрації в вашому домі звучатиме один кращих оркестрів світу.
https://www.digitalconcerthall.com/de/ticket/register


 

Якщо Ви віддаєте перевагу візуальному, образотворчему мистецтву, пропонуємо вам заглянути у Google Arts & Culture, що налічує понад 1200 віртуальних екскурсій, як-от Metropolitan Museum of Art в Нью-Йорку, Uffizi Gallery у Флоренції, Van Gogh Museum у Амстердамі.
https://artsandculture.google.com/partner?hl=en


 

Ермітаж у Санкт-Петербурзі пропонує відвідати п’ятигодинну віртуальну екскурсію.
https://static.museothyssen.org/…/…/2020/Rembrandt/index.htm


 

Онлайн можна відвідати французький Лувр.
https://www.louvre.fr/llv/commun/home_flash.jsp


 

Британську галерею Тейт.
https://www.tate.org.uk/


 

Музей Пікассо у Барселоні.
http://www.museupicasso.bcn.cat/


І багато інших

Це наші позиції для шанувальників мистецтва, а ми продовжуємо далі підшукувати для вас цікавинки якими можна зайняти себе під час карантину.