Хвороба Паркінсона

Англійський лікар Джеймс Паркінсон, який у 1817 році опублікував “Есе про тремтливий параліч”, завдяки чому увіковічнив своє ім’я. У ньому він описав 6 хворих людей, докладно зупинившись на таких характерних симптомах захворювання, як тремор спокою, патологічна хода та нестійкість, м’язова слабкість та інші. Також він оцінив їх динаміку при прогресуванні захворювання.


Симптоми:

🔸 Сповільнення рухів, при якому спостерігається також шаркаючу ходу, рідке мигання, збідніння міміки, тиху мову, зміну почерку.

🔸 Скутість м’язів рук, ніг, може супроводжуватися болем.

🔸 Тремтіння – один з основних, але не обов’язковий симптом.

З появою утруднення у руховій сфері можуть з’явитися такі порушення, як депресія, апатія, порушення сну, а за відсутності необхідної корекції наростають проблеми з пам’яттю.

Характерологічні особливості, притаманні людям, які захворіли на хворобу Паркінсона:

🔸 Максимальне пригнічення зовнішніх проявів власних емоцій (“замаскована особистість”). Основними рисами цього типу є консерватизм, обов’язковість, упертість, прагнення до лідерства з формуванням певної ворожості у ставленні до потенційних конкурентів чи гіперболізація категорій педантичності, порядку, чистоти, пунктуальності, правдомовності тощо.

Зателефонуйте до нас

+48 889 980 265 (Viber)

+48 666 740 336 (Viber)

+38 067 352 68 88

  • Facebook Social Icon

© 2023 by Grace Homecare. Proudly created with Wix.com