Як німецька родина обирає опікунку?

Кожна німецька родина, яка звертається до нашої фірми з метою знайти опікунку для свого родича, завжди отримує на вибір кілька анкет з інформацією про опікунок.
Чому одних опікунок обирають одразу, а інші довго чекають на роботу? Відповідь на ці питання ви знайдете у поданих нижче пунктах!

 

❗️Фото. Перше враження про вас завжди буде залежати від вашої фотографії. Тому, висилаючи до нас фото, подбайте про його якість та свій привабливий вигляд. Бажано зробити фото у професійного фотографа.


❗️Знання німецької мови. Старенькі люди дуже часто почувають себе самотніми та прагнуть спілкування, тому для них рівень німецької мови опікунки має велике значення!


❗️Медична освіта. Опікунка з медичною освітою розуміє як протікає те чи інше захворювання та знає як правильно надати людині першу допомогу. Люди похилого віку цінують це.


❗️Досвід роботи. Для багатьох родин основним критерієм є досвід вашої роботи опікуном.


❗️Водійські права. Вправність водіння автомобілем дуже важливе для людей, які проживають досить далеко від благ цивілізації та щоденно потребують доїжджати до центру міста, аптеки чи магазину.Якщо ви відповідаєте кільком вищеописаним критеріям одночасно, будьте певні, що саме ВАМ зателефонує координатор нашої фірми і повідомить:

«ВІТАЄМО! ВАС ОБРАЛА РОДИНА!»

Зателефонуйте до нас

+48 889 980 265 (Viber)

+48 666 740 336 (Viber)

+38 067 352 68 88

  • Facebook Social Icon

© 2023 by Grace Homecare. Proudly created with Wix.com